АРХИВИ

Резултати - Северозападна В Група - Сезон 1999/2000
ЕСЕН
1.

ФК. Червен бряг

3 1 ФК. Бойчиновци (Бойчиновци)
2. ФК. Първа атомна (Козлодуй) 2 0

ФК. Червен бряг

3.

ФК. Червен бряг

2 1

ФК. Локомотив (Дряново)

4.

ФК. Бдин (Видин)

4 1

ФК. Червен бряг

5.

ФК. Червен бряг

2 1

ФК. Сиконко (Климентово)

6.

ФК. Локомотив (Мездра)

1 0

ФК. Червен бряг

7.

ФК. Червен бряг

3 0

ФК. Сторгозия (Плевен)

8.

ФК. Локомотив (ГО)

3 1

ФК. Червен бряг

9.

ФК. Червен бряг

4 1

ФК. Ботев (Лиляче)

10.

ФК. Планинец (Априлци)

3 1

ФК. Червен бряг

11.

ФК. Червен бряг

2 2

ФК. Ботев Б (Дебелец)

12.

ФК. Академик (Свищов)

2 0

ФК. Червен бряг

13.

ФК. Червен бряг

1 0

ФК. Чардафон (Габрово)

14.

ФК. Бели орли (Плевен)

4 1

ФК. Червен бряг

15.

ФК. Червен бряг

2 1

ФК. Монтана

16.

ФК. Ловико (Сухиндол)

6 0

ФК. Червен бряг

17.

ФК. Червен бряг

6 0

ФК. Павликени

 

Резултати - Северозападна В Група - Сезон 1999/2000
ПРОЛЕТ
1. ФК. Бойчиновци (Бойчиновци) 2 0

ФК. Червен бряг

2.

ФК. Червен бряг

1 0

ФК. Първа атомна (Козлодуй)

3.

ФК. Локомотив (Дряново)

2 1

ФК. Червен бряг

4.

ФК. Червен бряг

0 0

ФК. Бдин (Видин)

5.

ФК. Сиконко (Климентово)

5 0

ФК. Червен бряг

6.

ФК. Червен бряг

3 0

ФК. Локомотив (Мездра)

7.

ФК. Сторгозия (Плевен)

0 3

ФК. Червен бряг *

8.

ФК. Червен бряг

0 2

ФК. Локомотив (ГО)

9.

ФК. Ботев (Лиляче)

4 1

ФК. Червен бряг

10.

ФК. Червен бряг

3 1

ФК. Планинец (Априлци)

11.

ФК. Ботев Б (Дебелец)

9 1

ФК. Червен бряг

12.

ФК. Червен бряг

1 1

ФК. Академик (Свищов)

13.

ФК. Чардафон (Габрово)

7 1

ФК. Червен бряг

14.

ФК. Червен бряг

0 2

ФК. Бели орли (Плевен)

15.

ФК. Монтана

4 0

ФК. Червен бряг

16.

ФК. Червен бряг

1 5

ФК. Ловико (Сухиндол)

17.

ФК. Павликени

5 0

ФК. Червен бряг

* Червен бряг печели по служебен път срещата с ФК Сторгозия, тъй като плевенският тим преустановява участие в първенството

 

Крайно класиране - Северозападна В Група - Сезон 1999/2000
Отбор М П Р З Г.Р. Т.
1. Академик (Свищов) 34 26 5 3 91:17 83
2. Ловико (Сухиндол) 34 26 5 3 90:16 83
3. Бели орли (Плевен) 34 26 3 5 75:23 81
4. Сиконко (Климентово) 34 26 1 7 86:29 79
5. Локомотив (Г.Оряховица) 34 20 2 12 71:38 62
6. Монтана 34 16 3 15 54:46 51
7. Първа атомна (Козлодуй) 34 16 2 16 52:53 50
8. Ботеб Бали (Дебелец) 34 14 7 13 62:44 49
9. Павликени 34 14 3 17 59:65 45
10. Локомотив (Дряново) 34 14 3 17 50:59 45
11. Чардафон (Габрово) 34 14 2 18 60:61 44
12. Локомотив (Мездра) 34 13 3 18 49:55 42
13. Червен бряг 34 12 3 19 45:81 39
14. Планинец (Априлци) 34 11 5 18 37:77 38
15. Ботев (Лиляче) 34 11 3 20 41:86 36
16. Бдин (Видин) 34 9 5 20 39:81 32
17. Сторгозия (Плевен) * 0 0 0 0 00:00 0
18. Бойчиновци * 0 0 0 0 00:00 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Отборите на Сторгозия (Плевен) и Бойчиновци преустановяват участие в групата, като техните резултати са анулирани

С ПОДКРЕПАТА НА

ПАРТНЬОРИ

ВИДЕО РЕПОРТАЖИ