АРХИВИ

ПРОГРАМА - СЕВЕРОЗАПАДНА В ГРУПА - СЕЗОН 2011/2012
I КРЪГ - 21 август (неделя), 18:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 0 3 Ботев (Криводол)
  450 зрители 0:1 Генков ('2)
0:2 Генков ('60)
0:3 Йосифов ('65)
Локомотив (Дряново) 1 1 Янтра 1919 (Габрово)
Локомотив (Мездра) 4 0 Дунав 98 (Селановци)
Ситомир (Никопол) 0 3 Торпедо - 2004 (Борован) *(сл. победа)
Академик (Свищов) 2 0 Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев (Козлодуй) 5 0 Гигант (Белене)
Левски 2007 (Левски) 0 6 Спартак 1919 (Плевен)
Трявна (Трявна) 2 0 Балкан (Белоградчик)
II КРЪГ - 28 август (неделя), 18:00ч.
Спартак 1919 (Плевен) 5 1 Червен бряг (Червен бряг)
1:0 Шопов ('23)
2:0 Кунчев ('34)
3:0 Кунчев ('64-д.)

4:1 Кунчев ('84)
5:1 Шопов ('86)
400 зрители


3:1 Георги Петков ('67-д.)
Янтра 1919 (Габрово) 2 0 Балкан (Белоградчик)
Ботев (Криводол) 0 0 Трявна (Трявна)
Гигант (Белене) 2 0 Левски 2007 (Левски)
Локомотив (Горна Оряховица) 0 1 Ботев (Козлодуй)
Торпедо - 2004 (Борован) 3 2 Академик (Свищов)
Дунав 98 (Селановци) 6 0 Ситомир (Никопол)
Локомотив (Дряново) 0 3 Локомотив (Мездра)
III КРЪГ - 4 септември (неделя), 17:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 1 3 Гигант (Белене)



1:3 Калоян Сашев ('90+1)
550 зрители 0:1 Румен Максимов ('52)
0:2 Мариян Борилски ('81)
0:3 Мариян Борилски ('90)
Локомотив (Мездра) 1 0 Янтра 1919 (Габрово)
Ситомир (Никопол) 2 4 Локомотив (Дряново)
Академик (Свищов) 1 0 Дунав 98 (Селановци)
Ботев (Козлодуй) 2 0 Торпедо - 2004 (Борован)
Левски 2007 (Левски) 0 2 Локомотив (Горна Оряховица)
Трявна (Трявна) 0 3 Спартак 1919 (Плевен)
Балкан (Белоградчик) 0 4 Ботев (Криводол)
IV КРЪГ - 11 септември (неделя), 17:00ч.
Локомотив (Горна Оряховица) 3 1 Червен бряг (Червен бряг)
1:0 Пламен Иванов ('11)

2:1 Ивелин Момчилов ('68-д.)
3:1 Пламен Иванов ('73)
200 зрители
1:1 Юлиян Младенов ('67)
Янтра 1919 (Габрово) 1 3 Ботев (Криводол)
Спартак 1919 (Плевен) 6 1 Балкан (Белоградчик)
Гигант (Белене) 0 0 Трявна (Трявна)
Торпедо - 2004 (Борован) 3 1 Левски 2007 (Левски)
Дунав 98 (Селановци) 1 1 Ботев (Козлодуй)
Локомотив (Дряново) 0 3 Академик (Свищов)
Локомотив (Мездра) 7 2 Ситомир (Никопол)
V КРЪГ - 18 септември (неделя), 17:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 2 1 Торпедо - 2004 (Борован)
1:0 Калоян Сашев ('23)
2:0 Калоян Сашев ('44)
350 зрители

2:1 Галин Славчев ('82)
Ситомир (Никопол) 2 3 Янтра 1919 (Габрово)
Академик (Свищов) 1 4 Локомотив (Мездра)
Ботев (Козлодуй) 3 0 Локомотив (Дряново)
Левски 2007 (Левски) 0 1 Дунав 98 (Селановци)
Трявна (Трявна) 0 0 Локомотив (Горна Оряховица)
Балкан (Белоградчик) 1 1 Гигант (Белене)
Ботев (Криводол) 0 1 Спартак 1919 (Плевен)
VI КРЪГ - 25 септември (неделя), 17:00ч.
Дунав 98 (Селановци) 4 0 Червен бряг (Червен бряг)
1:0 Славей Байрактаров ('15)
2:0 Цветослав Караджов ('16)
3:0 Цветослав Караджов ('18)
4:0 Светлин Христов ('82)
200 зрители  
Янтра 1919 (Габрово) 0 3 Спартак 1919 (Плевен)
Гигант (Белене) 2 1 Ботев (Криводол)
Локомотив (Горна Оряховица) 0 0 Балкан (Белоградчик)
Торпедо - 2004 (Борован) 6 0 Трявна (Трявна)
Локомотив (Дряново) 4 0 Левски 2007 (Левски)
Локомотив (Мездра) 1 0 Ботев (Козлодуй)
Ситомир (Никопол) 0 1 Академик (Свищов)
VII КРЪГ - 2 октомври (неделя), 16:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 1 1 Локомотив (Дряново)
1:0 Иван Хинов ('33) 250 зрители 1:1 Николай Банов ('72)
Академик (Свищов) 3 0 Янтра 1919 (Габрово)
Ботев (Козлодуй) 10 0 Ситомир (Никопол)
Левски 2007 (Левски) 1 2 Локомотив (Мездра)
Трявна (Трявна) 1 1 Дунав 98 (Селановци)
Балкан (Белоградчик) 1 6 Торпедо - 2004 (Борован)
Ботев (Криводол) 1 0 Локомотив (Горна Оряховица)
Спартак 1919 (Плевен) 3 0 Гигант (Белене)
VIII КРЪГ - 9 октомври (неделя), 16:00ч.
Локомотив (Мездра) 3 2 Червен бряг (Червен бряг)
1:0 Александър Миков (’44)

2:1 Борислав Боянов (’59)
3:1 Емил Манолов (’83)
50 зрители

1:1 Теодор Лазаров ('45)

3:2 Петьо Славчев (’90)

Янтра 1919 (Габрово) 1 0 Гигант (Белене)
Локомотив (Горна Оряховица) 0 0 Спартак 1919 (Плевен)
Торпедо - 2004 (Борован) 3 2 Ботев (Криводол)
Дунав 98 (Селановци) 2 0 Балкан (Белоградчик)
Локомотив (Дряново) 0 0 Трявна (Трявна)
Ситомир (Никопол) 2 0 Левски 2007 (Левски)
Академик (Свищов) 0 2 Ботев (Козлодуй)
IX КРЪГ - 16 октомври (неделя), 16:00 ч.
Червен бряг (Червен бряг) 1 1 Ситомир (Никопол)

1:1 Иван Хинов ('78)
200 зрители 0:1 Ахмед Салимов ('19)
Ботев (Козлодуй) 3 1 Янтра 1919 (Габрово)
Левски 2007 (Левски) 1 3 Академик (Свищов)
Трявна (Трявна) 1 3 Локомотив (Мездра)
Балкан (Белоградчик) 1 1 Локомотив (Дряново)
Ботев (Криводол) 2 0 Дунав 98 (Селановци)
Спартак 1919 (Плевен) 4 0 Торпедо - 2004 (Борован)
Гигант (Белене) 0 1 Локомотив (Горна Оряховица)
X КРЪГ - 24 октомври (понеделник), 16:00ч.
Академик (Свищов) 3 3 Червен бряг (Червен бряг)
1:0 Венцислав Георгиев ('1)
2:0 Борислав Борисов ('31-д.)
3:0 Радосвет Чанов ('54)
100 зрители


1:3 Петьо Славчев ('62)
2:3 Георги Петков ('72)
3:3 Георги Петков ('90+2)
Янтра 1919 (Габрово) 2 0 Локомотив (Горна Оряховица)
Торпедо - 2004 (Борован) 3 0 Гигант (Белене)
Дунав 98 (Селановци) 0 3 Спартак 1919 (Плевен)
Локомотив (Дряново) 0 0 Ботев (Криводол)
Локомотив (Мездра) 3 0 Балкан (Белоградчик) (сл.)
Ситомир (Никопол) 2 1 Трявна (Трявна)
Ботев (Козлодуй) 6 0 Левски 2007 (Левски)
XI КРЪГ - 31 октомври (понеделник), 14:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 0 5 Ботев (Козлодуй)
  150 зрители 0:1 Росен Каптиев ('5)
0:2 Григор Георгиев ('17)
0:3 Росен Каптиев ('43)
0:4 Тодоров ('65)
0:5 Димитър Павлов ('83)
Левски 2007 (Левски) 1 1 Янтра 1919 (Габрово)
Трявна (Трявна) 5 3 Академик (Свищов)
Балкан (Белоградчик) 1 0 Ситомир (Никопол)
Ботев (Криводол) 0 2 Локомотив (Мездра)
Спартак 1919 (Плевен) 4 0 Локомотив (Дряново)
Гигант (Белене) 1 1 Дунав 98 (Селановци)
Локомотив (Горна Оряховица) 0 1 Торпедо - 2004 (Борован)
XII КРЪГ - 6 ноември (неделя), 14:00ч.
Левски 2007 (Левски) 0 2 Червен бряг (Червен бряг)
  110 зрители 0:1 Теодор Лазаров ('19)
0:2 Мариян Иванов ('30)
Янтра 1919 (Габрово) 2 1 Торпедо - 2004 (Борован)
Дунав 98 (Селановци) 1 3 Локомотив (Горна Оряховица)
Локомотив (Дряново) 0 3 Гигант (Белене)
Локомотив (Мездра) 2 0 Спартак 1919 (Плевен)
Ситомир (Никопол) 2 1 Ботев (Криводол)
Академик (Свищов) 6 0 Балкан (Белоградчик)
Ботев (Козлодуй) 6 0 Трявна (Трявна)
XIII КРЪГ - 13 ноември (неделя), 14:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 2 0 Янтра 1919 (Габрово)
1:0 Петьо Славчев ('57)
2:0 Петьо Василев ('69)
200 зрители  
Трявна (Трявна) 4 0 Левски 2007 (Левски)
Балкан (Белоградчик) 0 6 Ботев (Козлодуй)
Ботев (Криводол) 2 0 Академик (Свищов)
Спартак 1919 (Плевен) 8 0 Ситомир (Никопол)
Гигант (Белене) 0 1 Локомотив (Мездра)
Локомотив (Горна Оряховица) 1 0 Локомотив (Дряново)
Торпедо - 2004 (Борован) 0 0 Дунав 98 (Селановци)
XIV КРЪГ - 20 ноември (неделя), 14:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 1 1 Трявна (Трявна)

1:1 Калоян Сашев ('44)
270 зрители 0:1 Лозанов ('33)
Янтра 1919 (Габрово) 0 1 Дунав 98 (Селановци)
Локомотив (Дряново) 1 2 Торпедо - 2004 (Борован)
Локомотив (Мездра) 1 0 Локомотив (Горна Оряховица)
Ситомир (Никопол) 0 0 Гигант (Белене)
Академик (Свищов) 0 0 Спартак 1919 (Плевен)
Ботев (Козлодуй) 4 0 Ботев (Криводол)
Левски 2007 (Левски) 0 0 Балкан (Белоградчик)
XV  КРЪГ - 27 ноември (неделя), 14:00ч.
Балкан (Белоградчик) 1 2 Червен бряг (Червен бряг)

1:1 ('20) Йордан Йорданов
50 зрители 0:1 Калоян Сашев ('2)

1:2 Теодор Лазаров ('42)
Трявна (Трявна) 0 3 Янтра 1919 (Габрово)
Ботев (Криводол) 3 0 Левски 2007 (Левски)
Спартак 1919 (Плевен) 2 0 Ботев (Козлодуй)
Гигант (Белене) 1 1 Академик (Свищов)
Локомотив (Горна Оряховица) 6 1 Ситомир (Никопол)
Торпедо - 2004 (Борован) 2 4 Локомотив (Мездра)
Дунав 98 (Селановци) 2 1 Локомотив (Дряново)

ПРОЛЕТ
XVI КРЪГ - 11 март (неделя), 15:00ч.
Ботев (Криводол) 0 3 Червен бряг (Червен бряг) *(сл.)
Янтра 1919 (Габрово) 3 0 Локомотив (Дряново) *(сл.)
Дунав 98 (Селановци) 0 2 Локомотив (Мездра)
Торпедо - 2004 (Борован) 0 0 Ситомир (Никопол)
Локомотив (Горна Оряховица) 0 1 Академик (Свищов)
Гигант (Белене) 4 0 Ботев (Козлодуй)
Спартак 1919 (Плевен) 4 0 Левски 2007 (Левски)
Балкан (Белоградчик) 2 0 Трявна (Трявна)
XVII КРЪГ - 18 март (неделя), 15:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 0 7 Спартак 1919 (Плевен)
  400 зрители 0:1 Цветан Петров ('18)
0:2 Кристиян Григоров ('34)
0:3 Любомир Иванов ('63)
0:4 Кунчо Кунчев ('69)
0:5 Кунчо Кунчев ('74)
0:6 Станислав Краев ('79)
0:7 Симеон Рудашки ('83)
Балкан (Белоградчик) *(сл.) 3 0 Янтра 1919 (Габрово)
Трявна (Трявна) 3 0 Ботев (Криводол) *(сл.)
Левски 2007 (Левски) 0 2 Гигант (Белене)
Ботев (Козлодуй) 2 0 Локомотив (Горна Оряховица)
Академик (Свищов) 3 0 Торпедо - 2004 (Борован)
Ситомир (Никопол) 0 3 Дунав 98 (Селановци)
Локомотив (Мездра) 3 0 Локомотив (Дряново) *(сл.)
XVIII КРЪГ - 25 март (неделя), 15:00ч.
Гигант (Белене) 1 0 Червен бряг (Червен бряг)
1:0 Емил Георгиев ('33) 120 зрители  
Янтра 1919 (Габрово) 0 3 Локомотив (Мездра) *(сл.)
Локомотив (Дряново) 0 3 Ситомир (Никопол) *(сл.)
Дунав 98 (Селановци) 0 0 Академик (Свищов)
Торпедо - 2004 (Борован) 1 1 Ботев (Козлодуй)
Локомотив (Горна Оряховица) 6 3 Левски 2007 (Левски)
Спартак 1919 (Плевен) 4 1 Трявна (Трявна)
Ботев (Криводол) 0 3 Балкан (Белоградчик) *(сл.)
XIX КРЪГ, 1 април (неделя), 17:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 2 0 Локомотив (Горна Оряховица)
1:0 Петьо Славчев ('35)
2:0 Петьо Славчев ('90+2)
200 зрители  
Ботев (Криводол) - - Янтра 1919 (Габрово)
Балкан (Белоградчик) 0 5 Спартак 1919 (Плевен)
Трявна (Трявна) 2 2 Гигант (Белене)
Левски 2007 (Левски) 0 3 Торпедо - 2004 (Борован)
Ботев (Козлодуй) 0 0 Дунав 98 (Селановци)
Академик (Свищов) 3 0 Локомотив (Дряново) *(сл.)
Ситомир (Никопол) 0 3 Локомотив (Мездра)
XX КРЪГ, 8 април (неделя), 17:00ч.
Торпедо - 2004 (Борован) 2 1 Червен бряг (Червен бряг)
1:0 Станислав Димитров (55')
2:0 Николай Методиев (70')
50 зрители

2:1 Людмил Богданов (80')
Янтра 1919 (Габрово) 0 3 Ситомир (Никопол) *(сл.)
Локомотив (Мездра) 3 1 Академик (Свищов)
Локомотив (Дряново) 0 3 Ботев (Козлодуй) *(сл.)
Дунав 98 (Селановци) 5 0 Левски 2007 (Левски)
Локомотив (Горна Оряховица) 0 0 Трявна (Трявна)
Гигант (Белене) 1 0 Балкан (Белоградчик)
Спартак 1919 (Плевен) *(сл.) 3 0 Ботев (Криводол)
XXI КРЪГ, 14 април (събота), 17:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 0 3 Дунав 98 (Селановци)
  250 зрители 0:1 Вл. Василев (11')
0:2 Вл. Василев (19')
0:3 Пл. Първанов (90+2')
Спартак 1919 (Плевен)* (сл.) 3 0 Янтра 1919 (Габрово)
Ботев (Криводол) 0 3 Гигант (Белене)* (сл.)
Балкан (Белоградчик) 1 1 Локомотив (Горна Оряховица)
Трявна (Трявна) 0 1 Торпедо - 2004 (Борован)
Левски 2007 (Левски)* (сл.) 3 0 Локомотив (Дряново)
Ботев (Козлодуй) 0 2 Локомотив (Мездра)
Академик (Свищов) 3 1 Ситомир (Никопол)
XXII КРЪГ, 22 април (неделя), 17:00ч.
Локомотив (Дряново) 0 3 Червен бряг (Червен бряг) *(сл.)
Янтра 1919 (Габрово) 0 3 Академик (Свищов) *(сл.)
Ситомир (Никопол) 2 1 Ботев (Козлодуй)
Локомотив (Мездра) 8 1 Левски 2007 (Левски)
Дунав 98 (Селановци) 3 0 Трявна (Трявна)
Торпедо - 2004 (Борован) 5 1 Балкан (Белоградчик)
Локомотив (Г. Оряховица) *(сл.) 3 0 Ботев (Криводол)
Гигант (Белене) 3 4 Спартак 1919 (Плевен)
XXIII КРЪГ, 29 април (неделя), 17:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 1 8 Локомотив (Мездра)
1:0 Дилян Димитров (3'-д.) 300 зрители
1:1 Иван Редовски (18'-д.)
1:2 Борислав Павлов (23')
1:3 Борис Петков (37')
1:4 Иван Редовски (39')
1:5 Владислав Симеонов (46'-авт.)
1:6 Цветко Иванов (59')
1:7 Иван Редовски (61')
1:8 Цветан Николов (90')
Гигант (Белене) *(сл.) 3 0 Янтра 1919 (Габрово)
Спартак 1919 (Плевен) 1 0 Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев (Криводол) 0 3 Торпедо - 2004 (Борован) *(сл.)
Балкан (Белоградчик) 1 4 Дунав 98 (Селановци)
Трявна (Трявна) *(сл.) 3 0 Локомотив (Дряново)
Левски 2007 (Левски) 2 3 Ситомир (Никопол)
Ботев (Козлодуй) 1 2 Академик (Свищов)
XXIV КРЪГ, 6 май (неделя), 18:00ч.
Ситомир (Никопол) 3 2 Червен бряг (Червен бряг)
1:0 Младен Младенов (60')

2:1 Никола Стоянов (72')
3:1 Ахмед Салимов (75')
150 зрители
1:1 Петьо Василев (70')


3:2 Калоян Стефанов (88')
Янтра 1919 (Габрово) 0 3 Ботев (Козлодуй) *(сл.)
Академик (Свищов) 6 0 Левски 2007 (Левски)
Локомотив (Мездра) 7 0 Трявна (Трявна)
Локомотив (Дряново) 0 3 Балкан (Белоградчик) *(сл.)
Дунав 98 (Селановци) *(сл.) 3 0 Ботев (Криводол)
Торпедо - 2004 (Борован) 2 5 Спартак 1919 (Плевен)
Локомотив (Горна Оряховица) 0 0 Гигант (Белене)
XXV МЕЖДИНЕН КРЪГ, 10 май (четвъртък), 18:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 2 1 Академик (Свищов)

1:1 Петьо Славчев (41')
2:1 Дилян Димитров (84')
250 зрители 0:1 Венцислав Димитров (10')
Локомотив (Г. Оряховица) *(сл.) 3 0 Янтра 1919 (Габрово)
Гигант (Белене) 4 0 Торпедо - 2004 (Борован)
Спартак 1919 (Плевен) 2 0 Дунав 98 (Селановци)
Ботев (Криводол) - - Локомотив (Дряново)
Балкан (Белоградчик) 1 7 Локомотив (Мездра)
Трявна (Трявна) 4 2 Ситомир (Никопол)
Левски 2007 (Левски) 0 2 Ботев (Козлодуй)
XXVI КРЪГ, 13 май (неделя), 18:00ч.
Ботев (Козлодуй) 1 1 Червен бряг (Червен бряг)

1:1 Георги Цеков (82')
150 зрители 0:1 Петьо Василев (71')
Янтра 1919 (Габрово) 0 3 Левски 2007 (Левски) *(сл.)
Академик (Свищов) 3 0 Трявна (Трявна)
Ситомир (Никопол) 3 0 Балкан (Белоградчик)
Локомотив (Мездра) *(сл.) 3 0 Ботев (Криводол)
Локомотив (Дряново) 0 3 Спартак 1919 (Плевен) *(сл.)
Дунав 98 (Селановци) 1 0 Гигант (Белене)
Торпедо - 2004 (Борован) 4 0 Локомотив (Горна Оряховица)
XXVII КРЪГ, 20 май (неделя), 18:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 3 2 Левски 2007 (Левски)

1:1 Петьо Славчев (12')

2:2 Дилян Димитров (35')
3:2 Петьо Василев (48')
350 зрители 0:1 Станимир Георгиев (7')

1:2 Богдан Георгиев (30')

Торпедо - 2004 (Борован) *(сл.) 3 0 Янтра 1919 (Габрово)
Локомотив (Горна Оряховица) 0 1 Дунав 98 (Селановци)
Гигант (Белене) *(сл.) 3 0 Локомотив (Дряново)
Спартак 1919 (Плевен) 5 0 Локомотив (Мездра)
Ботев (Криводол) 0 3 Ситомир (Никопол) *(сл.)
Балкан (Белоградчик) 1 4 Академик (Свищов)
Трявна (Трявна) 0 2 Ботев (Козлодуй)
XXVIII МЕЖДИНЕН КРЪГ, 23 май (сряда), 18:00ч.
Янтра 1919 (Габрово) 0 3 Червен бряг (Червен бряг) *(сл.)
Левски 2007 (Левски) 5 1 Трявна (Трявна)
Ботев (Козлодуй) 5 0 Балкан (Белоградчик)
Академик (Свищов) *(сл.) 3 0 Ботев (Криводол)
Ситомир (Никопол) 0 6 Спартак 1919 (Плевен)
Локомотив (Мездра) 4 1 Гигант (Белене)
Локомотив (Дряново) 0 3 Локомотив (Горна Оряховица) *(сл.)
Дунав 98 (Селановци) 0 0 Торпедо - 2004 (Борован)
XXIX КРЪГ, 27 май (неделя), 18:00ч.
Трявна (Трявна) 0 1 Червен бряг (Червен бряг)
  100 зрители 0:1 Петьо Славчев (27')
Дунав 98 (Селановци) *(сл.) 3 0 Янтра 1919 (Габрово)
Торпедо - 2004 (Борован) *(сл.) 3 0 Локомотив (Дряново)
Локомотив (Горна Оряховица) 1 1 Локомотив (Мездра)
Гигант (Белене) 3 1 Ситомир (Никопол)
Спартак 1919 (Плевен) 4 0 Академик (Свищов)
Ботев (Криводол) 0 3 Ботев (Козлодуй) *(сл.)
Балкан (Белоградчик) 1 3 Левски 2007 (Левски)
XXX КРЪГ, 3 юни (неделя), 18:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 4 1 Балкан (Белоградчик)
1:0 Людмил Богданов (9')
2:0 Петьо Славчев (23')
3:0 Петьо Славчев (70')
4:0 Галин Великов (74')

300 зрители





4:1 Ивайло Иванов (87')
Янтра 1919 (Габрово) 0 3 Трявна (Трявна) *(сл.)
Левски 2007 (Левски) *(сл.) 3 0 Ботев (Криводол)
Ботев (Козлодуй) 0 7 Спартак 1919 (Плевен)
Академик (Свищов) 3 0 Гигант (Белене)
Ситомир (Никопол) 4 1 Локомотив (Горна Оряховица)
Локомотив (Мездра) 7 1 Торпедо - 2004 (Борован)
Локомотив (Дряново) 0 3 Дунав 98 (Селановци) *(сл.)

С ПОДКРЕПАТА НА

ПАРТНЬОРИ

ВИДЕО РЕПОРТАЖИ