НОВИНИ

"Партизан" пропусна да спечели точки при визитата си на "Бдин"

Тимът на "Партизан" (Червен бряг) пропусна удобна възможност да постигне поне частичен успех при гостуването си във Видин. Играчите на Велислав Иванов загубиха срещата с 0:2, но оставиха добри впечатления с играта си.

Домакините от "Бдин" поведоха в резултата още в 5-та минута, след гол на Цветомир Тодоров.

В 37-та минута Цветан Петров изпълни наказателен удар за "Партизан", отсъден за игра с ръка в наказателното поле на бранител на домакините, но вратарят на "Бдин" отрази удара на халфа и запази преднината за своя тим.

През втората част двата тима стигаха рядко до сериозни голови ситуации пред противниковите врати. Все пак домакините успяха да отбележат втори гол в самия край на мача, когато Цветомир Тодоров реализира наказателен удар.