ПРОГРАМА

ПРОГРАМА - СЕВЕРОЗАПАДНА В ГРУПА - СЕЗОН 2012/2013
I КРЪГ - 26.08.2012 (неделя), 18:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 4 3 Академик (Свищов)

1:1 Петьо Славчев (36')
2:1 Дилян Димитров (52')
3:1 Стефан Христов (74')
4:1 Милен Тонев (79')
300 зрители 0:1 Красен Каравелов (14')




4:2 Любомир Александров (83')
4:3 Иван Ганев (88'-д.)
Локомотив( Горна Оряховица) 0 1 Локомотив (Мездра)
Трявна (Трявна) 0 1 Дунав (Селановци)
Ситомир (Никопол) 4 1 Чавдар (Троян)
Левски 2007 (Левски) 7 1 Балкан (Белоградчик)
Гигант (Белене) 0 3 Ботев (Козлодуй)
II КРЪГ - 02.09.2012 (неделя), 17:00ч.
Дунав 98 (Селановци) 1 2 Червен бряг (Червен бряг)

1:1 Стоян Стоянов (69')
150 зрители 0:1 Дилян Димитров (58')

1:2 Стефан Христов (82')
Локомотив (Мездра) 4 1 Ботев (Козлодуй)
Балкан (Белоградчик) 0 2 Гигант (Белене)
Чавдар (Троян) 1 1 Левски 2007 (Левски)
Академик (Свищов) 2 0 Ситомир (Никопол)
Локомотив (Горна Оряховица) 3 0 Трявна (Трявна)
III КРЪГ - 08.09.2012 (събота), 17:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 1 0 Локомотив (Горна Оряховица)
1:0 Дилян Димитров (89'-д.) 600 зрители  
Трявна (Трявна) 1 9 Локомотив (Мездра)
Ситомир (Никопол) 1 1 Дунав 98 (Селановци)
Левски 2007 (Левски) 0 2 Академик (Свищов)
Гигант (Белене) 3 0 Чавдар (Троян)
Ботев (Козлодуй) 4 0 Балкан (Белоградчик)
IV КРЪГ - 16.09.2012 (неделя), 17:00ч.
Трявна (Трявна) 0 3 Червен бряг (Червен бряг)
  100 зрители 0:1 Стефан Христов (19')
0:2 Дилян Димитров (40'-д.)
0:3 Петьо Славчев (63')
Локомотив (Мездра) 1 1 Балкан (Белоградчик)
Чавдар (Троян) 2 2 Ботев (Козлодуй)
Академик (Свищов) 1 0 Гигант (Белене)
Дунав 98 (Селановци) 3 1 Левски 2007 (Левски)
Локомотив (Горна Оряховица) 0 0 Ситомир (Никопол)
V КРЪГ - 23.09.2012 (неделя), 17:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 0 3 Локомотив (Мездра)
  500 зрители 0:1 Б. Борисов (51')
0:2 И. Мишев (60')
0:3 Б. Боянов (83')
Ситомир (Никопол) 4 1 Трявна (Трявна)
Левски 2007 (Левски) 3 0 Локомотив (Горна Оряховица)
Гигант (Белене) 3 0 Дунав 98 (Селановци)
Ботев (Козлодуй) 0 0 Академик (Свищов)
Балкан (Белоградчик) 1 1 Чавдар (Троян)
VI КРЪГ - 30.09.2012 (неделя), 17:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 6 1 Ситомир (Никопол)
1:0 Петьо Славчев (14')
2:0 Стефан Христов (19')
3:0 Петьо Славчев (28')
4:0 Петьо Славчев (45')
5:0 Петьо Василев (68-д.)

6:1 Калоян Тодоров (87')
380 зрители




5:1 Валентин Ванев (75')
Локомотив (Мездра) 6 2 Чавдар (Троян)
Академик (Свищов) 8 0 Балкан (Белоградчик)
Дунав 98 (Селановци) 2 1 Ботев (Козлодуй)
Локомотив (Горна Оряховица) 1 1 Гигант (Белене)
Трявна (Трявна) 0 3 Левски 2007 (Левски)
VII КРЪГ - 07.10.2012 (неделя), 16:00ч.
Левски 2007 (Левски) 2 3 Червен бряг (Червен бряг)
1:0 Ивайло Емилов (6')



2:3 Емил Димитров (75')
120 зрители
1:1 Милен Тонев (12')
1:2 Стефан Христов (32')
1:3 Стефан Христов (47')
Ситомир (Никопол) 0 3 Локомотив (Мездра)
Гигант (Белене) 2 0 Трявна (Трявна)
Ботев (Козлодуй) 1 0 Локомотив (Горна Оряховица)
Балкан (Белоградчик) 0 3 Дунав 98 (Селановци)
Чавдар (Троян) 0 4 Академик (Свищов)
VIII КРЪГ - 14.10.2012 (неделя), 16:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 3 1 Гигант (Белене)
1:0 Милен Тонев (32')
2:0 Милен Тонев (60')
3:0 Георги Петков (75')
250 зрители


3:1 (90+2')
Локомотив (Мездра) 2 1 Академик (Свищов)
Дунав 98 (Селановци) 3 1 Чавдар (Троян)
Локомотив (Горна Оряховица) 1 1 Балкан (Белоградчик)
Трявна (Трявна) 1 3 Ботев (Козлодуй)
Ситомир (Никопол) 0 1 Левски 2007 (Левски)
IX КРЪГ - 21.10.2012 (неделя), 16:00ч.
Ботев (Козлодуй) 2 1 Червен бряг (Червен бряг)

1:1 Ивайло Дончев (60')
2:1 Георги Иванов (75')
200 зрители 0:1 Петьо Славчев
Левски 2007 (Левски) 1 2 Локомотив (Мездра)
Гигант (Белене) 3 0 Ситомир (Никопол)
Балкан (Белоградчик) 1 1 Трявна (Трявна)
Чавдар (Троян) 2 0 Локомотив (Горна Оряховица)
Академик (Свищов) 2 0 Дунав 98 (Селановци)
X КРЪГ - 28.10.2012 (неделя), 14:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 6 1 Балкан (Белоградчик)
1:0 Петьо Славчев (1')
2:0 Стефан Христов (4')
3:0 Дилян Димитров (8'-д.)
4:0 Дилян Димитров (30')

5:1 Стефан Христов (62')
6:1 Милен Тонев (84')
200 зрители



4:1 Ив. Здравков (45')
Локомотив (Мездра) 5 0 Дунав 98 (Селановци)
Локомотив (Горна Оряховица) 2 3 Академик (Свищов)
Трявна (Трявна) 1 2 Чавдар (Троян)
Ситомир (Никопол) 1 3 Ботев (Козлодуй)
Левски 2007 (Левски) 2 0 Гигант (Белене)
XI КРЪГ - 04.11.2012 (неделя), 14:00ч.
Чавдар (Троян) 0 6 Червен бряг (Червен бряг)
  200 зрители 0:1 Стефан Христов (19')
0:2 Петьо Славчев (30')
0:3 Стефан Христов (32')
0:4 Стефан Христов (34')
0:5 Милен Тонев (39')
0:6 Стефан Христов (90')
Гигант (Белене) 0 2 Локомотив (Мездра)
Ботев (Козлодуй) 4 1 Левски 2007 (Левски)
Балкан (Белоградчик) 2 2 Ситомир (Никопол)
Академик (Свищов) 8 0 Трявна (Трявна)
Дунав 98 (Селановци) 4 2 Локомотив (Горна Оряховица)

КЛАСИРАНЕ - ЕСЕНЕН ПОЛУСЕЗОН (СЕЗОН 2012/2013)

ПРОЛЕТ
XII КРЪГ - 24.03.2013 (неделя), 15:00ч.
Академик (Свищов) 1 0 Червен бряг (Червен бряг)
1:0 Десислав Русев (32') 100 зрители  
Локомотив (Мездра) 4 1 Локомотив (Горна Oряховица)
Дунав 98 (Селановци) 3 1 Трявна (Трявна)
Чавдар (Троян) 0 0 Ситомир (Никопол)
Балкан (Белоградчик) 0 2 Левски 2007 (Левски)
Ботев (Козлодуй) *(сл.) 3 0 Гигант (Белене)
XIII КРЪГ - 31.03.2013 (неделя), 15:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 0 0 Дунав 98 (Селановци)
43' Цветан Петров (ч.к.) 250 зрители 76' Трифонов (ч.к.)
Ботев (Козлодуй)     Локомотив (Мездра)
Гигант (Белене) 1 1 Балкан (Белоградчик)
Левски 2007 (Левски) 3 2 Чавдар (Троян)
Ситомир (Никопол) 2 1 Академик (Свищов)
Трявна (Трявна) 0 4 Локомотив (Горна Оряховица)
XIV КРЪГ - 07.04.2013 (неделя), 17:00ч.
 Локомотив (Горна Оряховица) 4 1  Червен бряг (Червен бряг)
1:0 Тихомир Кънев (31')
2:0 Антонио Балъков (71')
3:0 Милен Савов (74')
4:0 Тихомир Кънев (79')
50 зрители

 

 

 

 

 

 

4:1 Стефан Христов (84')

 Локомотив (Мездра)      Трявна (Трявна)
 Дунав 98 (Селановци) 2 0  Ситомир (Никопол)
 Академик (Свищов) 3 0  Левски 2007 (Левски)
 Чавдар (Троян) 3 2  Гигант (Белене)
 Балкан (Белоградчик) 1 1  Ботев (Козлодуй)
XV КРЪГ - 14.04.2013 (неделя), 17:00ч.
 Червен бряг (Червен бряг) 2 0  Трявна (Трявна)
1:0 Георги Петков (11')
2:0 Цветан Петров (41')
200 зрители  
 Балкан (Белоградчик) (сл.) 3 0  Локомотив (Мездра)
 Ботев (Козлодуй) 2 0  Чавдар (Троян)
 Гигант (Белене) 1 2  Академик (Свищов)
 Левски 2007 (Левски) 1 0  Дунав 98 (Селановци)
 Ситомир (Никопол) 1 3  Локомотив (Горна Оряховица)
XVI КРЪГ - 21.04.2013 (неделя), 17:00ч.
Локомотив (Мездра) 0 3 Червен бряг (Червен бряг) (сл.)
Локомотив (Горна Оряховица) 0 0 Левски 2007 (Левски)
Трявна (Трявна)
1 1 Ситомир (Никопол)
Дунав 98 (Селановци) 1 0 Гигант (Белене)
 Академик (Свищов) 1 0  Ботев (Козлодуй)
 Чавдар (Троян) 3 0 Балкан (Белоградчик)
XVII КРЪГ - 28.04.2013 (неделя), 17:00ч.
Ситомир (Никопол) 3 0 Червен бряг (Червен бряг)
1:0 Емил Трифонов (2')
2:0 Валентин Ванов (52')
3:0 Валентин Ванов (82')
100 зрители  
Балкан (Белоградчик) 2 5 Академик (Свищов)
Ботев (Козлодуй) 0 0 Дунав (Селановци)
Гигант (Белене) 1 3 Локомотив (Г. Оряховица)
Левски 2007 (Левски) 2 2 Трявна (Трявна)
Чавдар (Троян) (сл.) 3 0 Локомотив 1929 (Мездра)
XVIII КРЪГ - 03.05.2013 (петък), 18:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 4 0 Левски 2007 (Левски)
1:0 Иво Върбанов (3'-авт.)
2:0 Стефан Христов (39')
3:0 Калоян Тодоров (67')
4:0 Милен Тонев (72')
300 зрители   
Трявна (Трявна) 0 3 Гигант (Белене)
Локомотив (Г. Оряховица) 0 1 Ботев (Козлодуй)
Дунав 98 (Селановци) 5 1 Балкан (Белоградчик)
Академик (Свищов) 8 0 Чавдар (Троян)
Локомотив 1929 (Мездра) 0 3 Ситомир (Никопол) (сл.)
XIX КРЪГ - 12.05.2013 (неделя), 18:00ч.
Гигант (Белене) 2 1 Червен бряг (Червен бряг)


1:1 Калоян Ченков (58')

2:1 Калоян Ченков (86')

200 зрители 0:1 Петьо Василев (48')
Чавдар (Троян) 1 6 Дунав 98 (Селановци)
Балкан (Белоградчик) 0 1 Локомотив (Г. Оряховица)
Ботев (Козлодуй) 3 0 Трявна (Трявна)
Левски 2007 (Левски) 1 1 Ситомир (Никопол)
Академик (Свищов) (сл.) 3 0 Локомотив 1929 (Мездра)
XX КРЪГ - 19.05.2013 (неделя), 18:00ч.
Червен бряг (Червен бряг) 0 1 Ботев (Козлодуй)
  200 зрители 0:1 Людмил Николов (67')
Ситомир (Никопол) 1 0 Гигант (Белене)
Трявна (Трявна) 3 0 Балкан (Белоградчик)
Локомотив (Г. Оряховица) 11 0 Чавдар (Троян)
Дунав 98 (Селановци) 0 0 Академик (Свищов)
Локомотив 1929 (Мездра) 3 Левски 2007 (Левски) (сл.)
XXI КРЪГ - 26.05.2013 (неделя), 18:00ч.
Балкан (Белоградчик) 3 5 Червен бряг (Червен бряг)


1:1 Деян Димитров (23')

2:2 Деян Димитров (34')
3:2 Георги Гергов (44')

100 зрители 

0:1 Стефан Христов (10')

1:2 Калоян Тодоров (25')

3:3 Стефан Христов (49')
3:4 Милен Тоне (55')
3:5 Калоян Тодоров (75')

Академик (Свищов) 0 1 Локомотив (Г. Оряховица)
Чавдар (Троян) 1 2 Трявна (Трявна)
Ботев (Козлодуй) 6 1 Ситомир (Никопол)
Гигант (Белене) 0 2 Левски 2007 (Левски)
Дунав 98 (Селановци) (сл.) 3 0 Локомотив 1929 (Мездра)
XXII КРЪГ - 02.06.2013 (неделя), 18:00ч.
Партизан (Червен бряг) 5 0 Чавдар (Троян)
1:0 Петьо Славчев (2')
2:0 Стефан Христов (35')
3:0 Галин Великов (38')
4:0 Стефан Христов (57')
5:0 Стефан Христов (84')
150 зрители   
Трявна (Трявна) 0 3 Академик (Свищов)
Локомотив (Г. Оряховица) 3 1 Дунав 98 (Селановци)
Ситомир (Никопол) 3 0 Балкан (Белоградчик)
Левски 2007 (Левски) 0 2 Ботев (Козлодуй)
Локомотив 1929 (Мездра)  0 3 Гигант (Белене) (сл.)

 

 

ПРЕДСЕЗОННА ПОДГОТОВКА (01.08/23.08.2012)
Чавдар (Троян) 4 4 Червен бряг (Червен бряг)
Червен бряг (Червен бряг) 0 1 Дунав (Селановци)
Червен бряг (Червен бряг) 4 4 Мизия 2005 (Кнежа)
Червен бряг (Червен бряг) 10 1 Червена звезда (Глава)
Червен бряг (Червен бряг) 3 1 Левски (Сухаче)
Червен бряг (Червен бряг) 7 0 Светослав (Лепица)
Червен бряг (Червен бряг) 2 0 Спартак (Койнаре)
КУПА НА АФЛ - ОБЛАСТЕН ПОЛУФИНАЛ (18.08.2012) - НИКОПОЛ
Ситомир (Никопол) 0 1 Червен бряг (Червен бряг)
КУПА НА АФЛ - ОБЛАСТЕН ФИНАЛ (18.10.2012) - ЧЕРВЕН БРЯГ
Червен бряг (Червен бряг) 7 2 Левски 2007 (Левски)
КУПА НА АФЛ - ЗОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ (24.10.2012) - СЕВЛИЕВО
Ера (Севлиево) 0 3 Червен бряг (Червен бряг) (сл.)
КУПА НА АФЛ - ЗОНАЛЕН ПОЛУФИНАЛ (31.10.2012) - ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Янтра (Полски Тръмбеш) 1 3 Червен бряг (Червен бряг)
КУПА НА АФЛ - ЗОНАЛЕН ФИНАЛ (14.11.2012) - ТРОЯН
Локомотив (Мездра)     Червен бряг (Червен бряг)
КУПА НА БЪЛГАРИЯ - ЗОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ (13.09.2012)
Локомотив 1929 (Мездра) 3 1 Червен бряг (Червен бряг)
КОНТРОЛНИ СРЕЩИ
ПОФК Ботев (Враца) 2 2 Червен бряг (Червен бряг)
Червен бряг (Червен бряг) 1 1 ПФК Литекс (Ловеч)
Червен бряг (Червен бряг) 5 0 Спартак 1919 (Плевен) (юноши)

С ПОДКРЕПАТА НА

ПАРТНЬОРИ

ВИДЕО РЕПОРТАЖИ