ПРОГРАМА

I КРЪГ - 18.08.2013 (неделя), 18:00ч.
Партизан (Червен бряг) 4 0 Янтра (Габрово)
1:0 Стефан Христов (34')
2:0 Петьо Славчев (48')
3:0 Калоян Тодоров (77')
4:0 Стефан Христов (80')
 400 зрители  
Ком (Берковица) 2 0 Трявна (Трявна)
Бдин (Видин) 1 0 Павликени
Ботев (Козлодуй) 0 0 Локо (ГО)
Етър (Велико Търново) 1 0 Левски-2007 (Левски)
Локомотив (Мездра) 2 1 Спартак (Плевен)
Видима-Раковски 0 1 Ботев (Луковит)
Ситомир (Никопол) 0 0 Гигант (Белене)
II КРЪГ - 25.08.2013  (неделя), 18:00ч.
Ком (Берковица) 1 3 Партизан (Червен бряг)

1:1 Цветелин Добричов (71')
300 зрители 0:1 Дилян Димитров (45'-д.)

1:2 Калоян Тодоров (78')
1:3 Цветан Петров (86'-д.)
Трявна (Трявна) 0 3 Гигант (Белене)

Ботев (Луковит)

2 1 Ситомир (Никопол)
Спартак (Плевен) 0 2 Видима-Раковски
Левски-2007 1 2 Локомотив (Мездра)
Локо (ГО) 2 2 Етър (Велико Търново)
Павликени 3 2 Ботев (Козлодуй)
Янтра (Габрово) 0 3 Бдин (Видин)
III КРЪГ - 01.09.2013 (неделя), 17:00ч.
Партизан (Червен бряг) 5 1 Трявна (Трявна)
1:0 Георги Петков (54')
2:0 Дилян Димитров (60')
3:0 Стефан Христов (65')
4:0 Стефан Христов (67')
5:0 Мирослав Киров (70-автогол)

300 зрители  




5:1 Галин Великов (81-автогол)
Бдин (Видин) 1 1 Ком (Берковица)
Ботев (Козлодуй) 6 0 Янтра (Габрово)
Етър (Велико Търново) 5 0 Павликени
Локомотив (Мездра) 1 0 Локо (ГО)
Видима-Раковски 6 1 Левски-2007
Ситомир (Никопол) 1 4 Спартак (Плевен)
Гигант (Белене) 1 1 Ботев (Луковит)
IV КРЪГ - 08.09.2013 (неделя), 17:00ч.
Партизан (Червен бряг) 2 0 Бдин (Видин)
1:0 Кирил Вълов (13')
2:0 Стефан Христов (92')
1000 зрители  
Трявна (Трявна) 0 6 Ботев (Луковит)
Спартак (Плевен) 3 0 Гигант (Белене)
Левски-2007 (Левски) 4 4 Ситомир (Никопол)
Локомотив (ГО) 3 1 Видима-Раковски
Павликени 0 4 Локомотив (Мездра)
Янтра (Габрово) 1 0 Етър (Велико Търново)
Ком (Берковица) 3 3 Ботев (Козлодуй)
V КРЪГ - 15.09.2013 (неделя), 17:00ч.
Ботев (Козлодуй) 3 0 Партизан (Червен бряг)
1:0 Веселин Палански (24')
2:0 Цветан Цветанов (32')
3:0 Георги Иванов (82')
100 зрители  
Бдин (Видин) 11 0 Трявна (Трявна)
Етър (Велико Търново) 4 0 Ком (Берковица)
Локомотив (Мездра) 4 0 Янтра (Габрово)
Видима-Раковски (Севлиево) 6 0 Павликени
Ситомир (Никопол) 0 5 Локомотив (ГО)
Гигант (Белене) 2 0 Левски-2007 (Левски)
Ботев (Луковит) 1 0 Спартак (Плевен)
VI КРЪГ - 22.09.2013 (неделя), 17:00ч.
Партизан (Червен бряг) 2 1 Етър (Велико Търново)

1:1 Стефан Христов (46')
2:1 Кирил Вълов (78')
600 зрители 0:1 Николай Иванов (6')
Трявна (Трявна) 0 1 Спартак (Плевен)
Левски 2007 (Левски) 2 4 Ботев (Луковит)
Локомотив (ГО) 6 0 Гигант (Белене)
Павликени 1 3 Ситомир (Никопол)
Янтра (Габрово) 0 5 Видима-Раковски (Севлиево)
Ком (Берковица) 3 4 Локомотив (Мездра)
Бдин (Видин) 1 0 Ботев (Козлодуй)
VII КРЪГ - 29.09.2013 (неделя), 17:00ч.
Локомотив (Мездра) 6 0 Партизан (Червен бряг)
  150 зрители  
Ботев (Козлодуй) 3 0 Трявна (Трявна)
Етър (Велико Търново) 2 1 Бдин (Видин)
Видима-Раковски (Севлиево) 4 1 Ком (Берковица)
Ситомир (Никопол) 2 1 Янтра (Габрово)
Гигант (Белене) 1 3 Павликени (Павликени)
Ботев (Луковит) 1 3 Локомотив (ГО)
Спартак (Плевен) 3 2 Левски 2007 (Левски)
VIII КРЪГ - 06.10.2013 (неделя), 16:00ч.
Партизан (Червен бряг) 1 0 Видима-Раковски (Севлиево)
1:0 Стефан Христов (59') Стадион "Плевен" гр. Плевен  
Трявна (Трявна) 0 0 Левски 2007 (Левски)
Локомотив (ГО) 4 1 Спартак (Плевен)
Павликени (Павликени) 0 1 Ботев (Луковит)
Янтра (Габрово) 1 1 Гигант (Белене)
Ком (Берковица) 1 1 Ситомир (Никопол)
Бдин (Видин) 1 1 Локомотив (Мездра)
Ботев (Козлодуй) 0 0 Етър (Велико Търново)
IX КРЪГ - 13.10.2013 (неделя), 16:00ч.

Ситомир (Никопол)

1 2 Партизан (Червен бряг)
1:0 Ахмед Салимов (20') 100 зрители 1:1 Стефан Христов (29')
1:2 Стефан Христов (61')
Ботев (Луковит) 2 1 Янтра (Габрово)
Спартак (Плевен) 5 0 Павликени (Павликени)
Локомотив (Мездра) 6 0 Ботев (Козлодуй)
Видима-Раковски (Севлиево) - - Бдин (Видин)
Левски 2007 (Левски) 2 2 Локомотив (Горна Оряховица)
Гигант (Белене) 2 0 Ком (Берковица)
Етър (Велико Търново) 1 0 Трявна (Трявна)
X КРЪГ - 20.10.2013 (неделя), 16:00ч.
Партизан (Червен бряг) 1 0 Гигант (Белене)
1:0 Стефан Христов (25') 200 зрители  
Трявна (Трявна) 2 8 Локомотив (Горна Оряховица)
Павликени (Павликени) 0 4 Левски 2007 (Левски)
Янтра (Габрово) 1 2 Спартак (Плевен)
Ком (Берковица) 1 2 Ботев (Луковит)
Бдин (Видин) 4 1 Ситомир (Никопол)
Ботев (Козлодуй) 2 0 Видима-Раковски (Севлиево)
Етър (Велико Търново) 3 1 Локомотив 2012 (Мездра)
XI КРЪГ - 26.10.2013 (съботa), 16:00ч.
Ботев (Луковит) (сл.) 5 0 Партизан (Червен бряг)
Служебна победа за тима от Луковит Стадион "Грaдски", гр. Левски  
Локомотив (Мездра) 1 0 Трявна (Трявна) 
Видима-Раковски (Севлиево) 0 2 Етър (Велико Търново)
Ситомир (Никопол) 0 0 Ботев (Козлодуй)
Гигант (Белене) 3 0 Бдин (Видин)
Спартак (Плевен) 2 0 Ком (Берковица)
Левски 2007 (Левски) 2 1 Янтра (Габрово)
Локомотив (Горна Оряховица) 8 1 Павликени (Павликени)
XII КРЪГ - 03.11.2013 (неделя), 14:00ч.
Партизан (Червен бряг) 2 4 Спартак (Плевен)

 

 

1:2 Цветан Петров (65')

 

 

2:4 Дилян Димитров (80'-д.)

400 зрители

0:1 Любомир Тодоров (25')

0:2 Милен Тодоров (56')

 

1:3 Венцислав Миленов (67')

1:4 Любомир Тодоров (74')

Трявна (Трявна)  0 0 Павликени (Павликени)
Янтра (Габрово) 0 8 Локомотив (Горна Оряховица)
Ком (Берковица) 4 0 Левски 2007 (Левски)
Бдин (Видин) 2 0 Ботев (Луковит)
Ботев (Козлодуй) 3 1 Гигант (Белене)
Етър (Велико Търново) 3 1 Ситомир (Никопол)
Локомотив (Мездра) 1 1 Видима-Раковски (Севлиево)
XIII КРЪГ - 10.11.2013 (неделя), 14:00ч.
Левски-2007 (Левски) 0 0 Партизан (Червен бряг)
   100 зрители  
Ситомир (Никопол) 0 5 Локомотив 2012 (Мездра) (сл.)
Гигант (Белене) 1 3 Етър (Велико Търново)
Ботев (Луковит) 2 1 Ботев (Козлодуй)
Спартак (Плевен) 2 1 Бдин (Видин)
Видима-Раковски (Севлиево) 2 0 Трявна (Трявна)
Локомотив (Горна Оряховица) 5 0 Ком (Берковица)
Павликени (Павликени) 2 3 Янтра (Габрово)
XIV КРЪГ - 17.11.2013 (неделя), 14:00ч.
Партизан (Червен бряг) 0 3 Локомотив (ГО)
  300
зрители

0:1 Тихомир Кънев (8')
0:2 Тихомир Кънев (10')
0:3 Любомир Генчев (76')

Ком (Берковица) 4 0 Павликени (Павликени)
Трявна (Трявна) 1 0 Янтра (Габрово)
Бдин (Видин) 0 1 Левски 2007 (Левски)
Ботев (Козлодуй) 0 1 Спартак (Плевен)
Етър (Велико Търново) 3 0 Ботев (Луковит)
Локомотив (Мездра) 2 0 Гигант (Белене)
Видима-Раковски (Севлиево) - - Ситомир (Никопол)
XV КРЪГ - 24.11.2013 (неделя), 14:00ч.
Павликени (Павликени) 0 4 Партизан (Червен бряг)
  80 зрители 0:1 Цветан Петров
0:2 Мариян Маринов
0:3 Цветан Петров
0:4 Станислав Краев
Спартак (Плевен) 1 1 Етър (Велико Търново)
Ботев (Луковит) 1 0 Локомотив (Мездра)
Локомотив (Горна Оряховица) 3 1 Бдин (Видин)
Янтра (Габрово) 1 1 Ком (Берковица)
Левски 2007 (Левски) 1 1 Ботев (Козлодуй)
Ситомир (Никопол) 3 0 Трявна (Трявна)
Гигант (Белене) 2 1 Видима-Раковски (Севлиево)
XVI КРЪГ - 02.03 (неделя), 14:30
Янтра (Габрово) 0 0 Партизан (Червен бряг)
   100 зрители  
Трявна (Трявна) 2 2 Ком (Берковица)
Павликени (Павликени) 1 0 Бдин 1923 (Видин)
Локомотив (Горна Оряховица) 6 0 Ботев 2008 (Козлодуй)
Левски 2007 (Левски) 0 1 Етър В. Търново
Спартак (Плевен) 2 2 Локомотив 2012 (Мездра)
Ботев (Луковит) 1 0 Видима-Раковски (Севлиево)
Гигант (Белене) 2 1 Ситомир (Никопол)
XVII КРЪГ - 09.03 (неделя), 14:30
Партизан (Червен бряг) 3 1 Ком (Берковица)
1:0 Петьо Славчев ('8)

2:1 Станислав Краев ('33)
3:1 Станислав Краев ('34)
150 зрители
1:1 
Гигант (Белене) 0 2 Трявна (Трявна)
Ситомир (Никопол) 0 3 Ботев (Луковит)
Видима-Раковски (Севлиево) 1 4 Спартак (Плевен)
Локомотив 2012 (Мездра) 5 0 Левски 2007 (Левски)
Етър (В. Търново) 1 1 Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев 2008 (Козлодуй)     Павликени (Павликени)
Бдин 1923 (Видин) 0 1 Янтра (Габрово)
XVIII КРЪГ - 16.03 (неделя), 14:30
Трявна (Трявна) 0 1 Партизан (Червен бряг)
  100 зрители 0:1 Станислав Краев ('55)
Ком (Берковица) 2 3 Бдин 1923 (Видин)
Янтра (Габрово) 2 1 Ботев 2008 (Козлодуй)
Павликени (Павликени) 0 5 Етър В. Търново
Локомотив (Горна Оряховица) 0 3 Локомотив 2012 (Мездра)
Левски 2007 (Левски) 3 5 Видима-Раковски (Севлиево)
Спартак (Плевен) 3 0 Ситомир (Никопол)
Ботев (Луковит) 2 0 Гигант (Белене)
XIX КРЪГ - 23.03 (неделя), 14:30
Бдин 1923 (Видин) 0 Партизан (Червен бряг)
1:0 Александър Виолинов ('30)
2:0 Николай Борисов ('78)
150 зрители  
Ботев (Луковит) 1 0 Трявна (Трявна)
Гигант (Белене) 0 1 Спартак (Плевен)
Ситомир (Никопол) 2 1 Левски 2007 (Левски)
Видима-Раковски (Севлиево) 1 3 Локомотив (Горна Оряховица)
Локомотив 2012 (Мездра) 2 1 Павликени (Павликени)
Етър В. Търново 2 0 Янтра (Габрово)
Ботев 2008 (Козлодуй) 3 0

Ком (Берковица)

XX КРЪГ - 30.03 (неделя), 17:00
Партизан (Червен бряг) 0 0 Ботев 2008 (Козлодуй)
   200 зрители  
Трявна (Трявна) 1 1 Бдин 1923 (Видин)
Ком (Берковица) 0 0 Етър (В. Търново)
Янтра (Габрово) 0 4 Локомотив 2012 (Мездра)
Павликени (Павликени) 3 2 Видима-Раковски (Севлиево)
Локомотив (Горна Оряховица) 2 0 Ситомир (Никопол)
Левски 2007 (Левски) 1 0 Гигант (Белене)
 Спартак (Плевен) 1 1 Ботев (Луковит)
XXI КРЪГ - 06.04 (неделя), 17:00
Етър (В. Търново) 4 1 Партизан (Червен бряг)

1:1 Росен Ванков ('45+1)
2:1 Димитър Байдаков ('53)
3:1 Георги Колев ('56)
4:1 Ивайло Тодоров ('80)
350 зрители 0:1 Мартин Велев ('37)
Спартак (Плевен) 5 1 Трявна (Трявна)
Ботев (Луковит) 3 1 Левски 2007 (Левски)
Гигант (Белене) 1 2 Локомотив (Горна Оряховица)
Ситомир (Никопол) 2 0 Павликени (Павликени)
Видима-Раковски (Севлиево) 3 0 Янтра (Габрово)
Локомотив (Мездра)  4 1 Ком (Берковица)
Ботев (Козлодуй) 0 0 Бдин (Видин)
XXII КРЪГ - 13.04 (неделя), 17:00
Партизан (Червен бряг) 3 3 Локомотив 2012 (Мездра)
1:0 Мартин Велев ('23)
2:0 Петьо Славчев ('35)



3:3 Цветан Петров ('81-д.)
250 зрители

2:1 Николай Цветков ('39)
2:2 Александър Миков ('48)
2:3 Ивайло Цветанов ('51)
Локомотив (Горна Оряховица) 6 2 Ботев (Луковит)
Бдин (Видин) 1 1 Етър (Велико Търново)
Трявна (Трявна) 3 3 Ботев 2008 (Козлодуй)
Ком (Берковица) 0 1 Видима-Раковски (Севлиево)
Янтра (Габрово) 1 0 Ситомир (Никопол)
Павликени (Павликени) 6 0 Гигант (Белене)
Левски 2007 (Левски) 0 3 Спартак (Плевен)
XXIII КРЪГ - 18.04 (петък), 17:00
Видима-Раковски (Севлиево) 1 2 Партизан (Червен бряг)


1:2 Павлин Иванов ('67)
100 зрители 0:1 Мартин Велев ('37)
0:2 Петьо Славчев ('39)
Левски 2007 (Левски) 0 1 Трявна (Трявна)
Спартак (Плевен) 3 0 Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев (Луковит) 3 0 Павликени (Павликени)
Гигант (Белене)     Янтра (Габрово)
Ситомир (Никопол) 1 1 Ком (Берковица)
Локомотив 2012 (Мездра) 7 1 Бдин 1923 (Видин)
Етър В. Търново 4 0 Ботев 2008 (Козлодуй)
XXIV КРЪГ - 27.04 (неделя), 17:00
Партизан (Червен бряг) 1 1 Ситомир (Никопол)


1:1 Цветан Петров ('79-д.)

150 зрители 0:1 Ахмед Салимов ('26)
Трявна (Трявна)  1 4 Етър (Велико Търново)
Локомотив (Горна Оряховица) 6 0 Левски 2007 (Левски)
Павликени (Павликени) 0 0 Спартак (Плевен)
Бдин (Видин) 2 1 Видима-Раковски (Севлиево)
Янтра (Габрово) 1 3 Ботев (Луковит)
Ком (Берковица) 2 0 Гигант (Белене)
Ботев (Козлодуй) 0 3 Локомотив 2012 (Мездра)
XXV КРЪГ - 04.05 (неделя), 18:00
Гигант (Белене) 0 0 Партизан (Червен бряг)
  100 зрители  
Локомотив 2012 (Мездра) 1 0 Етър (Велико Търново)
Ботев (Луковит) 2 1 Ком (Берковица)
Видима-Раковски (Севлиево) 4 5 Ботев (Козлодуй)
Локомотив (Горна Оряховица) 8 1 Трявна (Трявна)
Ситомир (Никопол) 4 2 Бдин (Видин)
Левски 2007 (Левски) 2 1 Павликени (Павликени)
Спартак (Плевен) 4 0 Янтра (Габрово)
XXVI КРЪГ - 08.05 (четвъртък), 18:00
Партизан (Червен бряг) 0 1 Ботев (Луковит)
  300 зрители 0:1 Цветомир Димитров
XXVII КРЪГ - 11.05 (неделя), 18:00
Спартак Плевен 3 3 Партизан (Червен бряг)
 

1:2 Цветослав Игнатов ('63-авт.)
2:2 Любомир Тодоров ('72)

3:3 Любомир Тодоров ('92)
500 зрители 0:1 Мартин Велев ('25)
0:2 Петьо Славчев ('39)


2:3 Станислав Краев ('75)
XXVIII КРЪГ - 18.05 (неделя), 18:00
Партизан (Червен бряг) 0 1 Левски 2007 (Левски)
  300 зрители 0:1 Ивайло Иванов ('26)
XXIX КРЪГ - 23.05 (петък), 18:00
Локомотив (Горна Оряховица) 5 0 Партизан (Червен бряг)
   300 зрители  
XXX КРЪГ - 01.06 (неделя), 18:00
Партизан (Червен бряг) 2 2 Павликени (Павликени)
1:0 Мартин Велев
2:0 Мартин Велев
250 зрители  

2:1
2:2
Локомотив (Мездра) 1 0 Ботев (Луковит)
Бдин (Видин) 1 4 Локомотив (Горна Оряховица)
Етър (Велико Търново) 0 1 Спартак (Плевен)
Ком (Берковица) 4 1 Янтра (Габрово)
Ботев (Козлодуй) 0 0 Левски 2007 (Левски)
Видима-Раковски (Севлиево) 2 0 Гигант (Белене)
Трявна (Трявна) 0 0 Ситомир (Никопол)


КУПА НА АФЛ
 

 

1/4-финал - Област Плевен
11.09.2013 Ситомир (Никопол) 0 3 Партизан (Червен бряг) (сл.)
1/2-финал - Област Плевен
18.09.2013 Партизан (Червен бряг) 4 1 Спартак (Плевен)
  1:0 Стефан Христов
2:0 Кирил Вълов 
3:0 Стефан Христов 

4:1 Венцислав Сълев
100 зрители


3:1 
ФИНАЛ - ОБЛАСТ ПЛЕВЕН
25.09.2013 Партизан (Червен бряг) (сл.) 4 0 Левски 2007 (Левски)
ЗОНАЛЕН 1/2-ФИНАЛ
06.11.2013 Партизан (Червен бряг) (юн.) 0 7 Ботев (Луковит)

 

КОНТРОЛНИ СРЕЩИ

ПРЕДСЕЗОННА ПОДГОТОВКА (08.07-10.08.2013)
08.07.2013 Партизан (Червен бряг) 10 0 Ботев (Рупци)
10.07.2013 Партизан (Червен бряг) 3 0 Светослав (Лепица)
12.07.2013 Партизан (Червен бряг) 4 1 Левски (Сухаче)
14.07.2013 Партизан (Червен бряг) 4 0 Спартак (Койнаре)
17.07.2013 Видима-Раковски (Севлиево) 1 2 Партизан (Червен бряг)
21.07.2013 Партизан (Червен бряг) 3 4 Ботев (Луковит)
26.07.2013 Ботев (Враца) 5 0 Партизан (Червен бряг)
29.07.2013 Ботев (Луковит) 0 3 Партизан (Червен бряг)
03.08.2013 Партизан (Червен бряг) 5 1 Ювентус (Малчика)
11.08.2013 Партизан (Червен бряг) 1 1 Мизия 2005 (Кнежа)

 

ЗИМНА ПОДГОТОВКА (27.01-28.02.2014)
12.02.2014 Ботев (Луковит) 3 2 Партизан (Червен бряг)
16.02.2014 Ботев (Луковит) 2 1 Партизан (Червен бряг)
19.02.2014 Партизан (Червен бряг) 2 2 Ботев (Луковит)
22.02.2014 Чавдар (Бяла Слатина) 0 3 Партизан (Червен бряг)

С ПОДКРЕПАТА НА

ПАРТНЬОРИ

ВИДЕО РЕПОРТАЖИ