НОВИНИ

ОФК Червен бряг взе точка при гостуването си на миналогодишния първенец

ОФК Червен бряг пропусна добра възможност да се си върне лидерската позиция във временното подреждане, след като допусна изравняване при гостуването си на ФК Мизия-2005. Срещата, играна на градския стадион в Кнежа, завърши при резултат 2:2.

Двата отбора се оттеглиха на почивката при 1:1, а съставът на ОФК Червен бряг успя да поведе в резултата в началото на втората част след гол на централния нападател Калоян Сашев. Домакините обаче стигнаха до равенството с попадение четвърт час преди края.

Така червенобрежкият тим не допусна загуба в двете си срещи с миналогодишния първенец в групата, но изгуби и втората позиция в класирането, изоставайки на 3 точки от лидера ФК Пелезо и на 2 от ФК Мизия-Кнежа.