НОВИНИ

Тимът на "Партизан" (Червен бряг) загуби домакинството си на "Локомотив" (Горна Оряховица) с 0:3, записвайки второ поражение на свой терен от началото на шампионата в Северозападната В група. Гостите, които са един от фаворитите за промоция в професионалния футбол, изиграха поредния си силен мач от началото на сезона и закономерно стигнаха до крайния успех след голове на Тихомир Кънев и Любомир Генчев.

Срещата започна добре за домакините от Червен бряг, които излязоха мотивирани за постигане на добър резултат. В 6-та минута, след добра атака по левия фланг, Мариян Маринов навлезе в наказателното поле на "железничарите" и стреля силно, но топката срещна страничната греда.

Две минути по-късно, Тихомир Кънев бе изведен зад защитата на "Партизан" и прехвърли технично Христов за 0:1.

В 10-та минута гостите стигнаха до втори гол, с който предрешиха изхода от срещата. След центриране от ъглов удар, Тихомир Кънев стреля с глава и отбеляза втория си гол в мача.

След гола, играчите на "червенобрежкия" тим изнесоха топката в предни позиции и опитаха да наложат териториален превес, но футболистите на Бончо Генчев спазваха тактическите указания на своя треньор и не допуснаха да се стигне до по-сериозни положения пред собствената им вратата.

През втората част, домакините продължиха опитите си за осъществяване на натиск, но отново срещаха сериозна съпротива от противниковите футболисти. Удари на Петров и Христов бяха отразени от вратаря на "Локомотив", а 15 минути преди края на мача, гостите успяха да отбележат и трети гол, с който "прекършиха" тотално играчите на Илиян Здравков. След центриране отляво, Любомир Генчев засече топката от въздуха и вкара под гредата, оформяйки крайния резултат в мача - 0:3.

ВИДЕО

В последния кръг, който ще бъде игран в неделя (24.11), "Партизан" гостува в Павликени, където ще срещне едноименния ОФК "Павликени". Срещата ще бъде играна от 14:00ч.