НОВИНИ

Подновяват първенството на 2 март

 

Първенството в Северозападната В група ще бъде подновено нa 2 март. Информацията бе оповестена днес от ръководството на Зоналния съвет на БФС във Велико Търново. 

Първият пролетен кръг ще бъде изигран в неделя (02.03), от 14:30ч., а последният, 30-ти кръг ще бъде изигран на 1 юни.

Предвиден е само 1 междинен кръг, който ще се състои на 8 май (четвъртък).

Предоставяме на вниманието Ви пълната програма за пролетния дял на шампионата:

 

XVI КРЪГ – 02.03 – 14.30 ч.
Янтра Габрово – Партизан (Червен бряг)
Трявна (Трявна) – Ком (Берковица)
Павликени (Павликени) – Бдин 1923 (Видин)
Локомотив (Горна Оряховица) – Ботев 2008 (Козлодуй)
Левски 2007 (Левски) – Етър В. Търново
Спартак Плевен – Локомотив 2012 (Мездра)
Ботев (Луковит) – Видима-Раковски (Севлиево)
Гигант (Белене) – Ситомир (Никопол)

XVII КРЪГ – 09.03 – 14.30 ч.
Партизан (Червен бряг) – Ком (Берковица)
Гигант (Белене) – Трявна (Трявна)
Ситомир (Никопол) – Ботев (Луковит)
Видима-Раковски (Севлиево) – Спартак Плевен
Локомотив 2012 (Мездра) – Левски 2007 (Левски)
Етър В. Търново – Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев 2008 (Козлодуй) – Павликени (Павликени)
Бдин 1923 (Видин) – Янтра Габрово

XVIII КРЪГ – 16.03 – 14.30 ч.
Трявна (Трявна) – Партизан (Червен бряг)
Ком (Берковица) – Бдин 1923 (Видин)
Янтра Габрово – Ботев 2008 (Козлодуй)
Павликени (Павликени) – Етър В. Търново
Локомотив (Горна Оряховица) – Локомотив 2012 (Мездра)
Левски 2007 (Левски) – Видима-Раковски (Севлиево)
Спартак Плевен – Ситомир (Никопол)
Ботев (Луковит) – Гигант (Белене)

XIX КРЪГ – 23.03 – 14.30 ч.
Бдин 1923 (Видин) – Партизан (Червен бряг)
Ботев (Луковит) – Трявна (Трявна)
Гигант (Белене) – Спартак Плевен
Ситомир (Никопол) – Левски 2007 (Левски)
Видима-Раковски (Севлиево) – Локомотив (Горна Оряховица)
Локомотив 2012 (Мездра) – Павликени (Павликени)
Етър В. Търново – Янтра Габрово
Ботев 2008 (Козлодуй) – Ком (Берковица)

XX КРЪГ – 30.03 – 17.00 ч.
Партизан (Червен бряг) – Ботев 2008 (Козлодуй)
Трявна (Трявна) – Бдин 1923 (Видин)
Ком (Берковица) – Етър В. Търново
Янтра Габрово – Локомотив 2012 (Мездра)
Павликени (Павликени) – Видима-Раковски (Севлиево)
Локомотив (Горна Оряховица) – Ситомир (Никопол)
Левски 2007 (Левски) – Гигант (Белене)
Спартак Плевен – Ботев (Луковит)

XXI КРЪГ – 06.04 – 17.00 ч.
Етър В. Търново – Партизан (Червен бряг)
Спартак Плевен – Трявна (Трявна)
Ботев (Луковит) – Левски 2007 (Левски)
Гигант (Белене) – Локомотив (Горна Оряховица)
Ситомир (Никопол) – Павликени (Павликени)
Видима-Раковски (Севлиево) – Янтра Габрово
Локомотив 2012 (Мездра) – Ком (Берковица)
Ботев 2008 (Козлодуй) – Бдин 1923 (Видин)

XXII КРЪГ – 13.04 – 17.00 ч.
Партизан (Червен бряг) – Локомотив 2012 (Мездра)
Трявна (Трявна) – Ботев 2008 (Козлодуй)
Бдин 1923 (Видин) – Етър В. Търново
Ком (Берковица) – Видима-Раковски (Севлиево)
Янтра Габрово – Ситомир (Никопол)
Павликени (Павликени) – Гигант (Белене)
Локомотив (Горна Оряховица) – Ботев (Луковит)
Левски 2007 (Левски) – Спартак Плевен

XXIII КРЪГ – 18.04 – 17.00 ч. (петък)
Видима-Раковски (Севлиево) – Партизан (Червен бряг)
Левски 2007 (Левски) – Трявна (Трявна)
Спартак Плевен – Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев (Луковит) – Павликени (Павликени)
Гигант (Белене) – Янтра Габрово
Ситомир (Никопол) – Ком (Берковица)
Локомотив 2012 (Мездра) – Бдин 1923 (Видин)
Етър В. Търново – Ботев 2008 (Козлодуй)

XXIV КРЪГ – 27.04 – 17.00 ч.
Партизан (Червен бряг) – Ситомир (Никопол)
Трявна (Трявна) – Етър В. Търново
Ботев 2008 (Козлодуй) – Локомотив 2012 (Мездра)
Бдин 1923 (Видин) – Видима-Раковски (Севлиево)
Ком (Берковица) – Гигант (Белене)
Янтра Габрово – Ботев (Луковит)
Павликени (Павликени) – Спартак Плевен
Локомотив (Горна Оряховица) – Левски 2007 (Левски)

XXV КРЪГ – 04.05 – 18.00 ч.
Гигант (Белене) – Партизан (Червен бряг)
Локомотив (Горна Оряховица) – Трявна (Трявна)
Левски 2007 (Левски) – Павликени (Павликени)
Спартак Плевен – Янтра Габрово
Ботев (Луковит) – Ком (Берковица)
Ситомир (Никопол) – Бдин 1923 (Видин)
Видима-Раковски (Севлиево) – Ботев 2008 (Козлодуй)
Локомотив 2012 (Мездра) – Етър В. Търново

XXVI КРЪГ – 08.05 – 18.00 ч. (четвъртък)
Партизан (Червен бряг) – Ботев (Луковит)
Трявна (Трявна) – Локомотив 2012 (Мездра)
Етър В. Търново – Видима-Раковски (Севлиево)
Ботев 2008 (Козлодуй) – Ситомир (Никопол)
Бдин 1923 (Видин) – Гигант (Белене)
Ком (Берковица) – Спартак Плевен
Янтра Габрово – Левски 2007 (Левски)
Павликени (Павликени) – Локомотив (Горна Оряховица)

XXVII КРЪГ – 11.05 – 18.00 ч.
Спартак Плевен – Партизан (Червен бряг)
Павликени (Павликени) – Трявна (Трявна)
Локомотив (Горна Оряховица) – Янтра Габрово
Левски 2007 (Левски) – Ком (Берковица)
Ботев (Луковит) – Бдин 1923 (Видин)
Гигант (Белене) – Ботев 2008 (Козлодуй)
Ситомир (Никопол) – Етър В. Търново
Видима-Раковски (Севлиево) – Локомотив 2012 (Мездра)

XXVIII КРЪГ – 18.05 – 18.00 ч.
Партизан (Червен бряг) – Левски 2007 (Левски)
Трявна (Трявна) – Видима-Раковски (Севлиево)
Локомотив 2012 (Мездра) – Ситомир (Никопол)
Етър В. Търново – Гигант (Белене)
Ботев 2008 (Козлодуй) – Ботев (Луковит)
Бдин 1923 (Видин) – Спартак Плевен
Ком (Берковица) – Локомотив (Горна Оряховица)
Янтра Габрово – Павликени (Павликени)

XXIX КРЪГ – 23.05 – 18.00 ч. (петък)
Локомотив (Горна Оряховица) – Партизан (Червен бряг)
Янтра Габрово – Трявна (Трявна)
Павликени (Павликени) – Ком (Берковица)
Левски 2007 (Левски) – Бдин 1923 (Видин)
Спартак Плевен – Ботев 2008 (Козлодуй)
Ботев (Луковит) – Етър В. Търново
Гигант (Белене) – Локомотив 2012 (Мездра)
Ситомир (Никопол) – Видима-Раковски (Севлиево)

XXX КРЪГ - 01.06 - 18.00 ч.
Партизан (Червен бряг) – Павликени (Павликени)
Трявна (Трявна) – Ситомир (Никопол)
Видима-Раковски (Севлиево) – Гигант (Белене)
Локомотив 2012 (Мездра) – Ботев (Луковит)
Етър В. Търново – Спартак Плевен
Ботев 2008 (Козлодуй) – Левски 2007 (Левски)
Бдин 1923 (Видин) – Локомотив (Горна Оряховица)
Ком (Берковица) – Янтра Габрово

 

Share

С ПОДКРЕПАТА НА

ПАРТНЬОРИ

СНИМКИ

ВИДЕО РЕПОРТАЖИ