НОВИНИ

Нов успех за "Партизан", този път в Берковица

Втора поредна победа от началото на сезона постигна отборът на "Партизан" (Червен бряг) при днешното си гостуване на "Ком" (Берковица). Играчите на старши треньора Илиян Здравков спечелиха срещата с 3:1 и запазиха първата си позиция в класирането в Северозападната В група.

Срещата в Берковица бе изпълнена с груби единоборства, а на 2 пъти феновете на домакините влизаха на терена, негодувайки остро срещу съдийството на рефера Росен Гановски.

В края на оспорваната първа част, главният съдия отсъди дузпа в полза на гостите и показа червен картон на провинилия се бранител. Дилян Димитров не сгреши при изпълнението на наказателния удар и реализира за 0:1.

Десетина минути след почивката, домакините осъществиха натиск и стигнаха до изравнително попадение след прецизно изпълнение на пряк свободен удар.

Останали с човек повече на терена, футболистите на "Партизан" (Червен бряг) постепенно си върнаха владеенето на топката и стигнаха до втори гол, дело на Калоян Тодоров, който се възползва от грешка в защитата на "Ком" и вкара от непосредствена близост за 1:2.

В края на срещата, главният съдия отсъди нов наказателен удар в полза на "червенобрежкия" тим, реализирана от капитана Цветан Петров за 1:3.

Снимки от срещата

Със спечелените 3 точки отборът на "Партизан" (Червен бряг) запази лидерската си позиция в класирането в Северозападната В група с пълен актив от 6 точки и голова разлика 7:1.

В следващия кръг "Партизан" приема на градския стадион в Червен бряг отбора на "Трявна" (Трявна). Мачът ще бъде игран в неделя (01.09), от 17:00ч.