НОВИНИ

"Партизан" разгроми "Трявна" и запази лидерската си позиция

В среща от третия кръг на шампионата в Северозападната В група, отборът на "Партизан" (Червен бряг) надигра гостуващия тим на "Трявна" (Трявна) с 5:1.

След "нулево" първо полувреме, играчите на Илиян Здравков излязоха мобилизирани за крайния успех и само в рамките на 16 минути отбелязаха 5 попадения.

Началото на головата серия бе дадено от защитника Георги Петков, който вкара за 1:0 в 54-та минута.

Шест минути след първия гол, Дилян Димитров реализира от дузпа за 2:0.

Централният нападател Стефан Христов отбеляза две попадения между 65-та и 67-та минути, а последният гол за "Партизан" бе записан на името Мирослав Киров от "Трявна", който не се намеси убедително при далечен удар на Дилян Димитров в 70-та минута.

Почетното попадение за гостите бе дело на бранителят на "Партизан" Галин Великов, който си отбеляза автогол в опит да избие центрирана в наказателното поле на домакините топка.

С третата си поредна победа, "Партизан" запази лидерската си позиция в класирането. "Червенобрежкият" тим има пълен актив от 9 точки и голова разлика 12:2.

В следващия кръг, "Партизан" приема тима на "Бдин" (Видин). Срещата, която съвпада с панаирните дни в град Червен бряг, ще бъде играна на 07.09 (събота), от 17:00ч., на градския стадион.