НОВИНИ

"Партизан" изпусна "Ком" в голов трилър

Снимка: Станислав Костадинов

Отборът на "Партизан" (Червен бряг) записа второ поредно равенство в шампионата на Северозападната В група, завършвайки 3:3 при домакинството си на "Ком" (Берковица). Седмица след головото шоу в Габрово, където "Партизан" и "Янтра" си размениха по 2 гола за крайното 2:2, играчите на "червенобрежкия" тим отново показаха отлична игра в атака, но индивидуални грешки в отбраната им попречиха да постигнат втори успех в първенството.

"Партизан" успя да заличи пасив от 2 гола след първата част, след като Владислав Иванов и Цветелин Анжелов, от дузпа, бяха точни за гостите, съответно в 15-та и 30-та минути.

В 46-та минута вратарят на "Ком" Величков си отбеляза автогол, а в 53-та минута Теодор Петков изравни резултата, преди Пламен Ненов да даде нова преднина на тима от Берковица.

Крайния резултат оформи Дилян Димитров със силен удар от далечна дистанция в 75-та минута.

В следващия кръг играчите на "Партизан" отново ще бъдат домакини след като размениха домакинствата си с тима на "Левски 2007" (Левски) и ще приемат гостите в среща, влизаща в програмата на традиционния Червенобрежки панаир.